«Спартак» Івано-Франківськ — ПФК “Олександрія” 0:0 — Пенальтi олександрiйцi так i не пробили…

Що можна було очікувати від команд, в матчах яких забивається чи не найменше голів? Максимум, мінімальної перемоги когось з суперників. Обидва колективи до неї прагнули, однак у підсумку все завершилося без голів. Весь матч точилася в’язка боротьба, характерна для поєдинків за участю олександрійців. Гості, маючи фізично більш потужний склад, не зуміли цим скористатися. Водночас вони не дозволили увімкнути швидкості господарям. Тож нічийний підсумок гри слід визнати закономірним.

По справжньому голевих моментів було обмаль. На 14-й хвилині рейд Гребінюка через півполя завершився виходом віч-на-віч з Новаком, однак молодий голкіпер виручив своїх партнерів. А в середині тайму господарям вдалася швидка контратака: Ципердюк вивів на ударну позицію Коцабюка, удар якого Овсієнко перевів на кутовий. По перерві не було й такого. Хіба що на 73-й хвилині Казанюк перевірив на міцність стійку воріт.

Найцікавіше у матчі трапилося за 12 хвилин до його завершення. За гру спартаківця рукою на підступах до власного карного майданчика арбітр зустрічі Євген Арановський призначив у ворота господарів 11-метровий. Від такого несподіваного рішення гравці обох команд на якусь мить остовпіли. Згодом спартаківці делікатно стали апелювати. Після чого, проконсультувавшись з лайнсменом, Арановський цілком слушно змінив своє рішення, призначивши штрафний. Спартаківці вишукували стінку із дев’ятьох футболістів! По суті, всі гравці команди гостей перебували біля воріт Новака без опіки. Та, схоже, домашньої заготовки на такий випадок у підопічних Віктора Богатиря не було: Кундель не мудруючи запустив м’яча вище воріт. Господарі, слід зауважити, також не кращим чином виконували стандарти. Наприкінці зустрічі, приміром, з хорошої позиції не зумів поцілити у ворота Ільків.

Володимир Горощак, спеціально для UA-Футбол


Оставьте свой отзыв!